barış manço, barış manço şarkılarındaki didaktik unsurlar, barış manço doğum günü, barış manço anma, barış manço derneği, anadolu rock, barış manço müzesi, barış manço şarkıları
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/barismancorockdernegiofficial
  • https://www.twitter.com/@barismanco777
  • https://www.instagram.com/barismancorockdernegiofficiall

BARIŞ MANÇO ROCK DERNEĞİ

"Dünya'nın ilk, tek ve en büyük Barış Manço ve Anadolu Rock Müzik Topluluğu"

Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

Barış Manço Vapuru etkinliğine hayır!

Uzun yıllardır Barış Manço'nun hatırasına yakışmayan bir biçimde yapılan "Barış Manço'ya Gidiyoruz" etkinliği bir ölüm kutlaması havasında geçiyor.
Bunu biz değil Barış Manço'nun öz ağabeyi Savaş Manço söylüyor. 
Barış Manço'nun öz ağabeyi Savaş Manço bu konudaki isyanını şöyle dile getiriyor: "kardeşimin kemiklerinin sızlatıldığı şu vapur etkinliği saçmalığını durdurun." diyor.

Her yıl aynı 20-30 kişilik bir grubun yaptığı bu etkinlik asıl amacı olan kabir ziyaretinden çok sanki bir düğün ziyareti eğlencesinde geçiyor. Muhakkak ki Barış Manço şarkıları söylenmelidir lakin bu bir kabir ziyareti nezaketinde, hassasiyetinde ve burukluğunda olmalıdır.
Güle oynaya, göbek atarak değil. Etkinliğe katılan aile üyeleri, basında gündeme gelmek, aman bir iş teklifi alırız umuduyla yer alırken, katılımcıların çoğu ünlü olmak hevesi ve aman belki gazetede, orada burada haberim çıkar umuduyla geliyor.

Aşağıdaki resimde Barış Manço'nun eski eşi Lale Ahıskalı ve 2 oğlunun kabir ziyaretine giderken ne kadar da üzgün olduğunu görebilirsiniz!!!

 

Öte yandan bu vapur ile yapılan sözümüz ona kabir ziyaretine Barış Manço'nun en yakın dostu Erkmen Sağlam'ın cevabını izlemek için aşağıdaki linki tıklayınız!

HEMEN İZLEYİN
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Hava Durumu
Saat
Sen Gittin Ya Çıktı!