• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/barismancorockdernegiofficial
  • https://www.twitter.com/@barismanco777
  • https://www.instagram.com/barismancorockdernegiofficiall

BARIŞ MANÇO ROCK DERNEĞİ

"Dünya'nın ilk tek Barış Manço ve Rock Müzik Topluluğu"

Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

Barış Manço'nun 40 yıllık dostu olan yapımcı ve yönetmen Erkmen Sağlam, dün kanser nedeniyle yaşamını yitirdi.

 

Barış Manço'muzun 40 yıllık dostu olan yapımcı ve yönetmen Erkmen Sağlam, dün kanser nedeniyle yaşamını yitirdi.  Sağlam için bugün Erenköy Galip Paşa Camii'nden cenaze töreni düzenlendi.

Cenaze törenine Erkmen Sağlam'ın yakın arkadaşı Cahit Berkay, BMRD üyeleri, yakınlarıyla sevenleri katıldı.

Sanatçı Cahit Berkay sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Yazmaya elim gitmiyor… Bazen bişey oluyor ve her şey anlamını yitiriyor… Dostum, kardeşim Erkmen Sağlam’ı kaybettik… Bir sürü güzel anı bıraktı geriye ve gitti…" dedi.

Öte yandan bir açıklama yapan dernek Onursal Başkanımız Serkan Hacıömeroğlu,Erkmen Sağlam için " Fikirlerinden ve deneyimlerinden feyiz aldığım ve dernek olarak aldığımız bir kıymeti, bir ustayı fiziki anlamda yitirmek hem benim hemde BMRD Ailesinin yüreğinde derin bir yara açtı. Barış Manço Rock Derneği ailesi olarak bizlerle sürekli sıcak temaslarda bulunan Sağlam'ı hiç unutmayacak ve unutturmayacağız!" dedi.

Dernek olarak cenazeye yolladığımız çelenk ile Erkmen Sağlam'a olan sevgi ve vefamızı bir nebzede olsa göstermek istedik!

Yapımcı, yönetmen Erkmen Sağlam, cenaze töreninin ardından, Kanlıca Mezarlığı'nda, 2019'da kaybettiği eşi Eşi Nilüfer Sağlam’ın yanında toprağa verildi.

 

 303 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Hava Durumu
Saat
Sen Bir Aysın Çıktı!

Serkan hacıömeroğlu sen bir aysın